REKLAMA

Na terenie Małopolski zatrzymano sześć poszukiwanych osób

NOWY TARG/MAŁOPOLSKA. Na terenie powiatu nowotarskiego, 16 stycznia policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób. Piątka trafiła do zakładu karnego, a jeden poszukiwany po opłaceniu kary grzywny został zwolniony.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu na terenie miasta Nowy Targ zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. 21 i 43-latek poszukiwani byli przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu, za nieopłacone kary grzywny. 21-latek po opłaceniu kary, w całości uniknął pobytu w zakładzie karnym, a 43-latek na najbliższych kilka dni został pozbawiony wolności. Z kolei 26-latka za popełnione przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu w zakładzie karnym spędzi najbliższe dwa i pół roku.

zatrz

Zdjęcie ilustracyjne.

– Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu zatrzymali natomiast 57-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włoszczowie, a funkcjonariusze z Jabłonki 32-latka poszukiwanego na podstawie wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego, celem odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności – informuje Polska Policja.

Ostatniego „zagubionego” zatrzymali policjanci ze Szczawnicy. Był nim 49-letni mężczyzna poszukiwany przez sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia zastępczej kary aresztu za niewykonaną karę ograniczenia wolności.

Źródło: Polska Policja

 

17-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)